طراحی نرم افزار موبایل

  با توجه به گسترش روز افزون تبلت ها و تلفن‌های هوشمند، ضرورت نسخه موبایل وب سایت یا یک نرم افزار موبایل بیش از پیش احساس می‌شود. از آنجایی که در یک نرم افزار موبایل بسیاری از اطلاعات به صورت پیش فرض بر روی آن وجود دارد دیگر نیازی به لود شدن قالب‌ها و CSS ها نیست و در نتیجه سرعت بارگذاری و نمایش اطلاعات در نرم افزار موبایل بیشتر از خود وب سایت است؛ همچنین صرف نظر از اندازه صفحه نمایش دستگاههای مختلف، مطالب بدون هیچگونه به هم ریختگی چیدمان به نمایش در خواهند آمد. به کمک نرم افزارهای موبایل، می‌توان به راحتی و در کمترین زمان، اطلاعات محصول را در اختیار کاربران قرار داد و از این طریق کاربرانی وفادار خلق نمود و یک شبکه اجتماعی کوچک برای کسب و کار راهاندازی نمود.

  طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

   طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در بسترهای اندروید، ios و ویندوز به بخش جدایی ناپذیر برای بسیاری از کسب و کارهای آنلاین تبدیل شده است. با افزایش روز افزودن تعداد و کیفیت تلفن های همراه هوشمند و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کشور دیگر کمتر کسی است که دسترسی به اپلیکیشن های آنلاین موبایل برایش مقدور نباشد

  طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت سفارشی به همراه وب سرویس های مورد نیاز برای اپلیکیشن های آنلاین از جمله تخصص های شرکت توسعه راهبرد کوشا ( توراکو ) است. اگر به یک اپلیکیشن موبایل با قابلیت مدیریت محتوا از طریق پنل مبتنی بر وب نیاز دارید، تیم فنی ما آماده ی ارائه خدمت به شماست

  طراحی اپلیکیشن اندروید، iosو ویندوز به همراه وب سرویس های مورد نیاز می تواند کسب و کار شما را به خوبی به کاربران روزافزون تلفن های همراه هوشمند معرفی نماید. گرافیک زیبا برای اپلیکیشن شما، سرعت مناسب بارگذاری اپلیکیشن و کاربری آسان از ویژگی های اپلیکیشن شما خواهد بود.

  طراحی نرم افزار موبایل مبتنی بر سیستم عامل های 

  Android, IOS, Windows

  با رشد بسیار سریع فناوری و نرم افزار از اصلی‌ترین دغدغه های شرکتها و سازمان‌های بروز بودن بستر نرم افزاری آنها در تمامی واحدها است. استفاده از تکنولوژی روز را به همراه برنامه ریزی هدفمند قطعاً موفقیت‌های خوبی را در پی خواهد داشت. تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیستند آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حمل هستند .شرکت توراکو با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعه از این امکانات و تکنولوژی ها در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود بهره برده و نرم افزارهایی کامل و کارآمد تولید می نماید.

  قابلیت های کلیدی طراحی نرم افزار

  نمایش راهنما در اولین اجرای برنامه

  نمایش آخرین مطالب وب سایت

  لیست دسته بندی ها

  صفحه ویژه هر مطلب

  قابلیت مشاهده آفلاین مطالب دلخواه

  حالت مطالعه در شب

  منوی کاربری

  صفحه تنظیمات

  قابلیت شخصی سازی

  اضافه کردن موارد دلخواه به قابلیتهای نرم افزار ( شخصی سازی )

  جستجوی زنده

  امتیاز دهی به اپلیکیشن در مارکت ها

  مشاهده نظرات هر مطلب

  فرم گزارش ایراد

  ایجاد حداکثر 4 صفحه جدید

  نمایش بهینه سازی شده ویژه تبلت ها

  بزرگنمایی و مشاهده تصاویر داخل مطالب

  مشاهده لینک های داخل مطالب در مرورگر گوشی

  تماس با ما

   

  آدرس

  اصفهان، شهرک علمی تحقیقاتی دانشگاه صنعتی، ساختمان شیخ بهایی، واحد 252

  تلفن

  983133932117-8

  همراه

  989138240615

  پست الکترونیک

  info@turaco.ir

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه متعلق به شرکت توسعه راهبرد کوشا می باشد.

  Copyright © 2018 Turaco Company

  طراحی شده توسط شرکت توسعه راهبرد کوشا (توراکو)

  www.turaco.ir